Statistiky
» Veteráni «
2009/2010 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Bečvář Václav
24
31
19
50
16
2
1
0
0
0
2.
Pekárek Lukáš
24
25
18
43
16
4
2
0
0
0
3.
Bečvář Jaroslav
10
14
11
25
6
4
1
0
0
0
4.
Major Jakub
8
12
11
23
16
2
1
0
2
2
5.
Svoboda Ladislav
11
12
5
17
0
0
1
0
0
0
6.
Vojta Marek
6
11
3
14
5
2
0
0
0
0
7.
Weber Radek
20
4
8
12
4
0
0
0
0
0
8.
Jistel Tomáš
18
4
8
12
12
2
0
0
0
0
9.
Tykal Jakub
19
3
6
9
20
1
0
0
0
0
10.
Votruba Petr
18
3
5
8
2
0
0
0
0
0
11.
Derka Kamil
16
6
1
7
4
1
2
0
0
0
12.
Vaněk Jan
10
3
4
7
0
0
0
0
0
0
13.
Filipec Petr
16
3
1
4
5
0
0
0
0
0
14.
Štorek Vladimír
11
3
0
3
2
0
0
0
0
0
15.
Mikulič Daniel
2
2
1
3
0
0
1
0
0
0
16.
Klíma Karel
1
1
2
3
0
0
0
0
0
0
17.
Fábry Jan
2
0
3
3
0
0
0
0
0
0
18.
Mojžíš Bedřich
6
0
3
3
8
0
0
0
0
0
19.
Pohl Petr
2
2
0
2
2
1
0
0
0
0
20.
Lenc Petr
4
1
1
2
0
0
0
0
0
0
21.
Kaňa Tomáš
6
0
2
2
0
0
0
0
0
0
22.
Novák Lukáš
2
0
2
2
0
0
0
0
0
0
23.
Tuček Leoš
4
0
2
2
2
0
0
0
0
0
24.
Prückner Karel
2
1
0
1
0
0
0
0
0
0
25.
Lache Tomáš
2
0
1
1
0
0
0
0
0
0
26.
Holub Jiří
10
0
1
1
4
0
0
0
0
0
27.
Vondruška Jan
2
0
1
1
14
0
0
0
0
0
28.
Fišer Martin
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Brett Adam
1
2
39
7
7
8.08
26
19
73.1
0
0
0
Terč Jan
2
2
52
3
1.5
2.6
25
22
88
1
0
0
Bergl Martin
10
16
325
30
3
4.15
209
179
85.6
1
0
0
Stránský Milan
15
20
517
53
3.53
4.61
320
267
83.4
0
1
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
24
Počet výher
14
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
2
Počet proher
8
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
44
Celkové skóre
144 : 93
Přesilovky
46 : 54
Využití přesilovek
19 : 11
Úspěšnost přesilovek
41 %
Úspěšnost v oslabení
80 %
Počet ubráněných oslabení
43
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
0
Počet vstřelených gólů v oslabení
9
Evidované střely
704 : 580
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
24
Průměr vstřelených branek na zápas
5.88
Úspěšnost střelby
20 %
Průměr obdržených branek za zápas
3.88
Trestné minuty celkem
138


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
Renolit team SK Bivoj Litvínov C
24
18
1
5
188:113
55
2.
USK Slávie Ústí nad Labem B
24
14
2
8
144:95
44
3.
TJ Lokomotiva Louny
24
13
3
8
113:109
42
4.
FbC 98 Chomutov B
24
12
4
8
142:114
40
5.
Jazzmani Žatec
24
11
4
9
151:129
37
6.
FbK PRTY
24
12
1
11
122:151
37
7.
FBC Vipers Most-C Wings
24
9
3
12
135:123
30
8.
TJ Lovochemie Lovosice LFP
24
5
1
18
101:181
16
9.
SK Nové Sedlo
24
3
3
18
70:152
12

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Gym. Jateční
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
16.1.2021

Další týmy
Dorostenky
16.1.: Liberec
0:00-0:00

Junioři
16.1.: SCS Sluneta
Veteráni
16.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Děčín
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Lovosice
0:00-0:00

Starší žáci A
16.1.: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Muži B
16.1.: SH Krupka
17:00-19:00

Ženy A
16.1.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Ženy A
17.1.: SCS Sluneta
13:00-15:00

Starší žáci B
17.1.: Chomutov
0:00-0:00

Junioři
17.1.: Sparta

 



 
Dnes má svátek Ctirad
Zítra má svátek Drahoslav

Včera slavil(a) narozeniny
Horn Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 3 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina