Statistiky
» Veteráni «
2011/2012 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Braunstein Petr
24
24
8
32
6
2
0
0
0
0
2.
Pohl Petr
16
19
9
28
4
0
2
0
0
0
3.
Dvořák Jan
20
14
13
27
8
2
1
0
0
0
4.
Novák Lukáš
16
8
11
19
0
1
0
0
0
0
5.
Weber Radek
20
11
6
17
4
0
0
0
2
1
6.
Prückner Karel
10
10
5
15
0
0
1
0
0
0
7.
Bečvář Václav
7
8
7
15
0
0
0
0
1
1
8.
Pekárek Lukáš
24
6
9
15
29
0
0
0
0
0
9.
Tykal Jakub
18
5
8
13
16
1
0
0
0
0
10.
Okénka Martin
20
4
8
12
2
0
0
0
0
0
11.
Jistel Tomáš
14
4
5
9
16
1
0
0
0
0
12.
Ulrich Lukáš
6
7
0
7
0
0
0
0
0
0
13.
Kubeš Jan
24
4
3
7
16
0
0
0
0
0
14.
Mikulič Daniel
4
3
4
7
0
0
0
0
0
0
15.
Vojta Marek
2
3
4
7
0
0
0
0
0
0
16.
Myslivec Václav
14
4
2
6
10
0
0
0
0
0
17.
Olyšar Jan
8
2
4
6
0
0
0
0
0
0
18.
Klobása Ondřej
2
2
2
4
0
0
0
0
0
0
19.
Klíma Karel
6
3
0
3
2
0
0
0
0
0
20.
Votruba Petr
4
0
3
3
4
0
0
0
0
0
21.
Kaplan Bohumil
8
1
1
2
0
1
0
0
0
0
22.
Moc Antonín
4
0
2
2
0
0
0
0
0
0
23.
Heřmánek Josef
6
0
1
1
0
0
0
0
0
0
24.
Filipec Petr
6
0
0
0
0
0
0
0
0
0
25.
Kopta Petr
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
26.
Mojžíš Bedřich
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
27.
Pittner Jan
8
0
0
0
0
0
0
0
0
0
28.
Smištík Marek
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
29.
Tržil Dan
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
30.
Lache Tomáš
4
0
0
0
2
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Hrstka Jan
3
4
135
16
5.33
5.33
60
44
73.3
0
0
0
Štefec Pavel
21
22
945
103
4.9
4.9
531
428
80.6
0
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
24
Počet výher
13
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
4
Počet proher
7
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
43
Celkové skóre
143 : 119
Přesilovky
49 : 43
Využití přesilovek
8 : 9
Úspěšnost přesilovek
16 %
Úspěšnost v oslabení
79 %
Počet ubráněných oslabení
36
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
1
Počet vstřelených gólů v oslabení
4
Evidované střely
633 : 591
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
24
Průměr vstřelených branek na zápas
5.92
Úspěšnost střelby
23 %
Průměr obdržených branek za zápas
4.96
Trestné minuty celkem
119


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
FBC ANUS Kadaň DDM
24
21
1
2
224:88
64
2.
FBC Teplice
24
21
0
3
182:77
63
3.
1. FBC DDM Děčín 4 B
24
16
3
5
183:107
51
4.
TJ Lovochemie Lovosice LFP
24
14
4
6
174:118
46
5.
FbC Ústí nad Labem B
24
14
2
8
193:143
44
6.
USK Slávie Ústí nad Labem B
24
13
4
7
143:120
43
7.
SK Bivoj Litvínov C
24
13
0
11
186:162
39
8.
FbC 98 Chomutov B
24
11
0
13
141:164
33
9.
FbK PRTY
24
10
1
13
113:138
31
10.
Igráčci SK Mondi Štětí
24
8
0
16
107:167
24
11.
FBC Vipers Most
24
3
1
20
115:215
10
12.
Jazzmani Žatec
24
3
0
21
98:233
9
13.
SK Nové Sedlo
24
1
0
23
70:197
3

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Gym. Jateční
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
16.1.2021

Další týmy
Dorostenky
16.1.: Liberec
0:00-0:00

Junioři
16.1.: SCS Sluneta
Veteráni
16.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Děčín
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Lovosice
0:00-0:00

Starší žáci A
16.1.: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Muži B
16.1.: SH Krupka
17:00-19:00

Ženy A
16.1.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Ženy A
17.1.: SCS Sluneta
13:00-15:00

Starší žáci B
17.1.: Chomutov
0:00-0:00

Junioři
17.1.: Sparta

 



 
Dnes má svátek Ctirad
Zítra má svátek Drahoslav

Včera slavil(a) narozeniny
Horn Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 3 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina