Statistiky
» Veteráni «
2013/2014 - ligové zápasy


» » Statistika hráčů:
pořadí
jméno
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Braunstein Petr
16
10
12
22
14
0
0
0
0
0
2.
Novák Lukáš
10
13
7
20
2
1
0
0
0
0
3.
Ulrich Lukáš
20
12
5
17
20
0
0
0
0
0
4.
Lenc Ondřej
10
8
6
14
0
0
0
0
0
0
5.
Mareš Jaroslav
8
8
6
14
2
0
0
0
0
0
6.
Myslivec Václav
15
8
5
13
6
0
0
0
0
0
7.
Weber Radek
16
6
7
13
0
0
0
0
0
0
8.
Jistel Tomáš
20
7
5
12
16
1
0
0
0
0
9.
Hořejší Adam
14
1
9
10
10
0
0
0
0
0
10.
Výrava Lukáš
10
6
3
9
8
0
0
0
0
0
11.
Kubeš Jan
14
5
4
9
15
0
0
0
0
0
12.
Pohl Petr
4
4
2
6
0
0
0
0
0
0
13.
Macek Matěj
14
4
1
5
6
0
0
0
0
0
14.
Andrej Ivo
2
3
1
4
0
0
0
0
0
0
15.
Kučaba Filip
2
2
2
4
0
0
0
0
0
0
16.
Tržil Dan
1
1
2
3
0
0
0
0
1
1
17.
Lenc Petr
10
2
0
2
2
0
0
0
0
0
18.
Chabr Štěpán
2
1
1
2
0
0
0
0
0
0
19.
Okénka Martin
8
0
2
2
0
0
0
0
0
0
20.
Žaloudek Matěj
2
0
2
2
0
0
0
0
0
0
21.
Terč Štěpán
2
0
1
1
2
0
0
0
0
0
22.
Filipec Petr
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
23.
Brett Adam
1
0
0
0
2
0
0
0
0
0
24.
Hajšl Radim
2
0
0
0
2
0
0
0
0
0

Vysvětlivky:
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

» » Statistika brankářů:
jméno
Z
ZC
M
G
GZ
Gpr
PS
ÚZ
Ú%
ČK
A
TM
Hrstka Jan
1
2
45
4
4
4
31
27
87.1
0
0
0
Stránský Milan
2
2
75
11
5.5
6.6
36
25
69.4
0
0
0
Kubánek Jakub
3
4
135
16
5.33
5.33
90
74
82.2
0
0
0
Brett Adam
15
15
645
73
4.87
5.09
416
343
82.5
0
0
0

Vysvětlivky:
Z - počet odchytaných zápasů v této kategorii
ZC – počet nominací na zápas celkem
M - odchytané minuty
G – počet obdržených gólů
GZ – průměr obdržených gólů na zápas
Gpr - průměr obdržených gólů
PS – počet střel na brankáře
ÚZ – počet úspěšných zákroků
Ú% - úspěšnost v %
ČK - počet zápasů s čistým kontem
A - asistence
TM - trestné minuty


» » Statistika družstva:
Počet zápasů
20
Počet výher
9
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet remíz
2
Počet proher
9
- z toho v prodloužení
0
- z toho na samostatné nájezdy
0
Počet bodů
29
Celkové skóre
101 : 104
Přesilovky
27 : 42
Využití přesilovek
2 : 9
Úspěšnost přesilovek
7 %
Úspěšnost v oslabení
79 %
Počet ubráněných oslabení
0
Počet obdržených gólů v naší přesilovce
1
Počet vstřelených gólů v oslabení
0
Evidované střely
551 : 573
Počet zápasů, kdy byly počítány střely
20
Průměr vstřelených branek na zápas
5.05
Úspěšnost střelby
18 %
Průměr obdržených branek za zápas
5.2
Trestné minuty celkem
107


» » Konečná tabulka po základní části:
pořadí
tým
Z
V
R
P
skóre
B
poznámka
1.
Florbal Ústí TBC68
20
15
2
3
191:98
47
postup
2.
FBC DDM Kadaň C
20
15
1
4
202:114
46
postup
3.
FbC 98 Chomutov B
20
14
1
5
139:98
43
4.
FbK PRTY
20
11
2
7
106:94
35
5.
Florbal Ústí D
20
9
2
9
101:104
29
6.
FBC Vipers Most
20
8
4
8
108:117
28
7.
1. FBC DDM Děčín 4 B
20
7
3
10
103:137
24
8.
Jazzmani Žatec
20
7
2
11
119:142
23
9.
TJ Lokomotiva Louny
20
5
2
13
79:136
17
10.
FIBR team Teplice
20
3
4
13
87:132
13
11.
TJ Mocní Tuleni Podbořany
20
4
1
15
91:154
13

Vysvětlivky:
Z - zápasy
V- výhry
Vp - výhry v prodloužení
R - remízy
Pp - prohry v prodloužení
P - prohry
B – body



ZPĚT na seznam statistik


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2021
123
456789 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Dorost: Kunratice,Děčín
Mladší žáci: Ústí,Nový Bor,Lovosice,Most,Česká Lípa,Dubí
Mladší žáci: Gym. Jateční
10 Mladší žáci: Hala GSOŠ Podbořany
111213141516 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: SH Krupka
Veteráni: SCS Sluneta
Junioři: SCS Sluneta
Starší žáci A: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Elévové: Děčín
Elévové: Lovosice
Ženy A: SCS Sluneta
Dorostenky: Liberec
17 Junioři: Sparta
Starší žáci B: Chomutov
Ženy A: SCS Sluneta
181920212223 Muži A: SCS Sluneta
Muži B: TJ Sokol Vinohrady
Dorost: Kunratice,Děčín
Dorost B: SCS Sluneta
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Liberec,Chomutov,Krupka,Žatec,Ústí,Most
Ženy A: SH Česká Lípa
24 Muži C: Most
Mladší žáci: Městská SH Chomutov
Přípravka: Chomutov
252627282930 Muži A: ASVA Jaroměř
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: Liberec
Starší žáci A: Česká Lípa,Nový Bor,Krupka,Lomnice,Žatec,Liberec
Elévové: Roudnice
31 Junioři: Mladá Boleslav
Dorostenky: Litvínov
Starší žákyně: Turnov

 
Muži A
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
16.1.2021

Další týmy
Dorostenky
16.1.: Liberec
0:00-0:00

Junioři
16.1.: SCS Sluneta
Veteráni
16.1.: SCS Sluneta
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Děčín
0:00-0:00

Elévové
16.1.: Lovosice
0:00-0:00

Starší žáci A
16.1.: Chomutov,Smržovka,Most,Kadaň,Semily,Lovosice
Muži B
16.1.: SH Krupka
17:00-19:00

Ženy A
16.1.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Ženy A
17.1.: SCS Sluneta
13:00-15:00

Starší žáci B
17.1.: Chomutov
0:00-0:00

Junioři
17.1.: Sparta

 



 
Dnes má svátek Ctirad
Zítra má svátek Drahoslav

Včera slavil(a) narozeniny
Horn Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 3 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina