Vedení

Vedení oddílu

 
Předseda Rady spolku
Štorek Vladimír

Tel.: 602452325
Email:
vl.storek(zavinac)florbalusti.cz

 
Manažer FbÚ
Stummer David

Tel.: 777980581
Email:
david.stummer(zavinac)florbalusti.cz

 
Místopředseda Rady spolku
Fořt Radim

Tel.: 720733060
Email:
fortradim(zavinac)seznam.cz

 
Sekretář a PR manažer
Horák Jiří

Tel.: 777401580
Email:
jiri.horak(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
sekretari(zavinac)florbalusti.cz

 
Člen Rady spolku
Kawulok Tomáš

Tel.: 602147460
Email:
kawulok(zavinac)rekawi.cz

 
Šéftrenér
Merta David

Tel.: 776537526
Email:
david.merta(zavinac)florbalusti.cz


Revizní komise

 
Předseda revizní komise
Krbec Miroslav

Tel.: 721016296
Email:
miroslav.krbec(zavinac)florbalusti.cz

 
Člen revizní komise
Lenc Petr

Tel.: 602660788
Email:
petr.lenc(zavinac)volny.cz

 
Člen revizní komise
Weber Radek

Tel.: 602381226
Email:
rweber(zavinac)seznam.cz


Ostatní spolupracovníci



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2021
12 Muži A: SCS Sluneta
Junioři: X3M Arena Barrandov
3 Muži B: SH ZŠ Rudná
Junioři: SC Sluneta
456789 Muži A: MSH Vodova Brno - stará hala
Dorost: SK Krupka
Ženy A: SH ZŠ Nehvizdy
10 Muži B: SCS Sluneta !!!POZOR: Změna termínu!!!
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Ženy A: SH Čakovice
111213141516 Muži A: SCS Sluneta
Elévové: SH Litvínov
Elévové: SH Litvínov
Juniorky: SH Kadaň
17 Muži B: SH SK Slavia Praha
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH TJ Turnov
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova
181920212223 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Muži B: SCS Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: MSH Teplice
Přípravka: SH Velebudice
Přípravka: SH Velebudice
24 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: SH Velebudice
Ženy A: SH Česká Lípa
25262728 Muži A: SH Petrovice u Karviné
29 Muži A: Havířov
30 Starší žáci A: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Starší žáci B: Lovosice, Chomutov, Jablonec, Jirkov, Podbořany
Elévové: SH Kadaň
Elévové: SH Kadaň
Ženy A: SCS Sluneta
Juniorky: SCS Sluneta
31 Ženy A: SH Krupka

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
SH ZŠ Kunratice
23.10.2021 18:30-20:30
 
VS
Z.F.K.Petrovice  -  FbÚ
SH Petrovice u Karviné
28.10.2021 18:00-20:00

Další týmy
Dorost
23.10.: MSH Teplice
Muži B
23.10.: SCS Sluneta
20:00-22:00

Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Přípravka
23.10.: SH Velebudice
Junioři
23.10.: SC Sluneta
13:00-15:00

Dorost B
24.10.: SH Krupka
Muži C
24.10.: SH SOUŠ ROUDNICE
Mladší žáci
24.10.: SH Velebudice
Ženy A
24.10.: SH Česká Lípa
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Včera slavil(a) narozeniny
Krejza Jan
Dnes slaví narozeniny
Černý Viktor
Šturcová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Kejřová Tereza
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub