Čas splátek! Do Ústí zamíří přemožitel z Prahy

1. liga mužů má na programu 21. kolo soutěže, ve kterém se na Slunetě představí pražský soupeř FAT PIPE Start98 Kunratice. Zkušenosti s tímto týmem nejsou příliš optimistické, jelikož v prvním klání obdrželi ústečtí hráči celkem vysokou prohru 3:7. Přijďte v sobotu od 19:00 podpořit domácí hráče v souboji s jedním z letošních přemožitelů.

Úvodní zápas roku 2022 má Ústí již za sebou, kdy přemohlo Kladno 2:1 a tím si upevnilo první pozici v tabulce. O dva dny později je však čeká další těžká zkouška a to zápas s pražským Startem, ti do utkání jdou v jasné pozici outsidera, z této pozice však v prvním zápase bodovali za plný počet! Domácí Ústí má co napravovat a při cestě do playoff bude výsledek sobotního zápasu velmi důležitý.

FAT PIPE Start98 Kunratice
Start98 i za pomoci hráčů z Chodova drží poslední playoff pozici, hned o tři body za nimi na ně dotírají České Budějovice. Start se může pyšnit svoji střeleckou produktivitou, která je řadí na druhé místo ligy v počtu střel, efektivita se však zastavila na průměrných 20 % střelby. V čem pražský tým zcela zaostává je oslabení, kdy téměř z každého druhého obdrží branku. Nejproduktivnějším hráčem soupeře je se 33 body Jiří Lebeda.

FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Ústí 7:3 - První utkání bylo hned od začátku špatné, hráče postihli komplikace na cestě a na zápas nedorazili v dostatečném předstihu. Pozdní příjezd se odrazil na hře ústeckých hráčů, kteří od začátku nedokázali navázat na své předchozí výkony a po dvou třetinách prohrávali 3:6. Ve třetí třetině už výsledek nestihli zvrátit a sedmý gól do prázdné branky zcela podtrhnul ústeckou prohru.

Poslední utkání hostí:
2. 1.FAT PIPE Start98 Kunratice - Z.F.K. Petrovice 5:1

18. 12.   FAT PIPE Start98 Kunratice - Kanonýři Kladno 1:5

12. 12. Bulldogs Brno - FAT PIPE Start98 Kunratice 8:5

Ústí momentálně drží vítěznou vlnu pěti zápasů, dokáže tým pod vedením Vladimíra Trčky udržet domácí neporazitelnost a vyprovodí soupeře s prázdnou? To se dozvíme v sobotu od 19 hodin. Přijďte naše hráče podpořit na cestě do playoff!!

autor: Dominik Hrabě