Florbalové vybavení

EXE Sport je hrdým partnerem našeho klubu a aktivně ho podporuje. Společnost EXE Sport si je vědoma důležitosti florbalové komunity a jejího rozvoje. Proto navazuje úzkou spolupráci s kluby, aby jim poskytla nejen kvalitní vybavení, ale také podporu a výhody při nákupu. Díky této spolupráci mohou členové klubu využít výhodnou klubovou slevu při nákupu na EXEsport.net, což je skvělá příležitost pro naše sportovní potřeby.

Společnost EXE SPORT má více než 25leté zkušenosti s dovážením florbalového vybavení do Česka. Jejich nejnovější florbalová značka FZ FREEZ je výsledkem dlouholetých zkušeností a vášně pro tento sport.

Díky partnerství s EXE Sport si můžeme být jistí, že získáme profesionální podporu a nejlepší vybavení pro náš klub. To nám umožní plně se soustředit na rozvoj našich hráčů a dosažení úspěchu na hřišti.


Co můžete u EXE SPORT zakoupit? V jejich sortimentu najdete širokou škálu produktů pro florbal, včetně:

1) Florbalové hokejky od značek FZ FREEZ, OXDOG, EXEL FLOORBALL, SALMING, UNIHOC, ZONE FLOORBALL, a dalších, které jsou k dispozici v různých délkách a tuhostech.

2) Vybavení pro florbalové brankáře, brankářských chráničů a speciální obuvi pro brankáře.

3) Florbalové omotávky a florbalové čepele.

4) Míčky na florbal pro trénink a zápasy.

5) Různé typy tašek a batohů pro přepravu florbalových hokejek, brankářské výstroje a dalšího vybavení.

6) Oblečení od různých značek florbalových výrobců, včetně triček, trenýrek, mikin, tepláků, ponožek, štulpen a čepic.

7) Sálové boty pro florbal, včetně modelů pro dospělé, děti, dorost a také obuv speciálně navrženou pro brankáře.

Na webových stránkách www.exesport.net naleznete také další florbalové vybavení a příslušenství, které Vám pomůže se správně vybavit se pro trénink nebo zápas.


Registrace člena klubu pro získání klubové slevy na EXESport.net - Jednoduchý návod 

1. Navštivte stránku https://www.exesport.net/regis...

2. Na této stránce vyplňte informace o sobě, jako je vaše jméno, e-mailová adresa a další požadované údaje.

3. Při vyplňování registračního formuláře nezapomeňte vybrat náš klub z nabízených možností. Tímto krokem zajistíte, že získáte klubovou slevu a zároveň podpoříte naši dlouhodobou spolupráci s EXE Sportem.

4. Přečtěte si pravidla nákupu na EXE Sport a pečlivě je prozkoumejte. Ujistěte se, že rozumíte a souhlasíte s nimi.

5. Vyjádřete svůj souhlas s pravidly a smluvními podmínkami kliknutím na příslušné políčko nebo tlačítko.

6. Po úspěšném odeslání registračního formuláře vám bude ihned založen účet u EXE Sportu. Od této chvíle, pokud se vždy přihlásíte, budete mít přístup ke speciálním cenám pro náš klub. Klubová sleva je aktivována okamžitě.

Děkujeme, že podporujete rozvoj našeho klubu nákupem u našeho partnera EXEsport.net. Tímto přispíváte nejen ke kvalitnímu vybavení našich hráčů, ale také k posílení naší spolupráce s EXE Sportem.

Zpět na Fanzóna