Díky trenére! U mužů končí trenér Vladimír Trčka. Jak se A týmu pod jeho vedením dařilo?

Trenér mužského áčka Vladimír Trčka, který do Ústí přišel z Liberce, po třech letech odchází. Jakých výsledků za dobu svého působení s mužským kádrem dosáhl?

231_20230422_122800.jpg

Svou trenérskou cestu u mužského áčka začal Vladimír Trčka v sezoně 2020/2021, která však byla přerušena pandemií koronaviru již v základní části a play-off se tak neodehrálo. V tabulce muži stihli nasbírat čtrnáct bodů a obsadit druhé místo.

O rok později najeli muži na vítěznou vlnu a v základní části skončili na prvním místě tabulky s šedesáti šesti body. V play-off se nedostali přes semifinále. Jejich soupeřem byl tehdy FB Hurrican Karlovy Vary, s nímž v sérii prohráli 1:3. Co se týče statistik, nejproduktivnějším hráčem byl Jan Peška.


V aktuální sezoně 2022/2023 muži skončili se svými padesáti osmi body na druhé příčce tabulky. Ve čtvrtfinále play-off pak úspěšně porazili FBC Štíři České Budějovice. Osudným se pro ně stalo semifinále, ve kterém nestačili na soupeře z Kladna. Po vedení 2:0 v sérii Kanonýři skóre otočili a série dopadla 3:2 ve prospěch soupeře, což ústecké muže vyřadilo. Nejproduktivnějším hráčem byl stejnojmenný Vladimír Trčka, který nasbíral šestnáct kanadských bodů.

,,Za celý klub Láďovi děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v jeho další trenérské kariéře," uvedl manažer klubu David Stummer.


Autor: Redakce