Do brankoviště přichází juniorský reprezentant a posila z Chomutova

Rovnou dvě nová jména mohou ústečtí fanoušci spatřit v našem brankovišti.

139_20221009_121922.jpg

K Dominikovi Hraběmu a Tadeášovi Dittrichovi se pro letošek přidala dvě nová jména. V rámci zvýšení konkurence na našem klíčovém postu, se trenéři rozhodli o angažování Daniela Jukla a Jana Štěpánka.

Daniel Jukl k nám přišel na střídavé hostování z České Lípy. Daniel má zkušenosti s juniorskou reprezentací a mimo jiné se okamžitě blýskl skvělým výkonem ve venkovním utkání proti FBC Letka.

V rámci spolupráce s FBC Českou Lípou jsme se pro Dana dohodli na střídavých startech. Je to brankář juniorské reprezentace a musí mít odchytaný určitý počet zápasů v elitních soutěžích. Některé zápasy tedy odchytá u nás. V utkání s Letkou odvedl Dan opravdu skvělý výkon,“ je s angažováním juniorského reprezentanta spokojen trenér Trčka.

Jan Štěpánek k nám přestoupil z konkurenčního Florbalu Chomutov a byl také důležitým článkem při výhře právě nad svým bývalým klubem.

Honza nebyl se svým vytížením v Chomutově spokojen, a tak se nám ozval, zda by si to u nás nemohl vyzkoušet. Studuje v Ústí a bydlí na koleji, takže to na Slunetu nemá daleko :). Pro nás to bylo dobré, protože Hrabi studuje v Olomouci a přes týden jsme vesměs bez jeho přítomnosti. Honza nás svým výkonem, a hlavně přístupem přesvědčil, že může být pro náš tým přínosem,“ zhodnotil Honzovo angažování trenér Vláďa Trčka.

Autor: Jiří Horák