Dominik Olexa: "Nejradši vzpomínám na turnaj ve Švédsku."

Sezona 2023/2024 se překlenula do své druhé poloviny a my jsme proto vyzpovídali hráče z řad starších žáků, Dominika Olexu, aby se ohlédl za dosavadními výsledky.

374_20240204_145944.jpg

Jaký moment z dosavadní části sezony byste vyzdvihl?

Za mě to je určitě výhra nad Litvínovem, ze které mám největší radost.

Jak si rozumíte s kluky uvnitř týmu?

Se spoluhráči jsme dobrá parta a všichni si rozumíme. Jen zřídka se objeví nějaký problém, který ale obratem vyřešíme. S některými se kamarádím dokonce i mimo hřiště.

Je něco na čem chcete v další části zapracovat?

Zapracoval bych rád hned na několika věcech. Nejprve na rozehrávce u druhé lajny, dále bych rád do plánu zařadil individuální tréninky a v neposlední řadě i posilovnu, a to alespoň jednou za dva týdnu.

Jaké máte osobní a týmové cíle pro tuto sezonu?

Mým osobním a zároveň i naším týmovým cílem je rozhodně MČR. Také chceme obecně dosáhnout lepších výsledků a neustále se posouvat dopředu.

Těšíte se na letní přípravu? 

Letní příprava upřímně není moje nejoblíbenější období, protože se při ní klade velký důraz na kondiční přípravu, což jednoduše znamená, že hodně běháme. Více si tedy užívám samotnou sezonu jako asi většina hráčů. 

Popište svůj oblíbený florbalový zážitek.

Nejradši vzpomínám na turnaj ve Švédsku, kde jsem při jednom utkání vstřelil rozhodující gól a my tak zvítězili 2:1. Dále bych chtěl zmínit ještě kemp Lanýž, Grow Camp a KTM. Všechny tyto akce jsem si užil a hodně mě herně obohatili.