Související zápasy

Florbal Ústí

Dorost čeká další soupeř! V osmifinále vyzvou Bohemians

Po dvou výhrách nad Butchis se dorostenci v play-off posunuli do osmifinále, ve kterém vyzvou vítěze základní části, FbŠ Bohemians. Koho by si z celku soupeře měli obzvlášť ohlídat?

426_20240404_153920.jpg

Stejně tak jako s Butchis, i s Bohemians měli kluci v základní části problémy. Ani jeden ze tří střetů pro ně neskončil vítězně. Ale jak diváci mohli vidět v druhém kole play-off proti zmíněným Butchis, ústečtí dorostenci umí překvapit a vyhrát tak může opravdu kdokoli! 

Bohemka se pyšnila prvním místem a největším počtem výher v prvním koši. Jedná se tak o těžkého soupeře, který má spoustu talentovaných hráčů. Dorostenci by si měli dát pozor na Martina Bugalu, který ovládl týmové statistiky v průběhu základní části, nebo na Jakuba Kabourka, které mu velmi daří v play-off. 

Nadcházející zápasy jsou naplánované na sobotu 6. a neděli 7. dubna. První z nich proběhne na domácí hale Sluneta v 13:00. V neděli pak kluci vyrazí do Prahy do Bublina Areny, kde na ně v 17:15 bude čekat Bohemka. Nezapomeňte tak držet pořádně palce a v sobotu přijďte osobně fandit!