Související zápasy

Dorost porazil Plzeň, na Lovosice už ale nestačil

Kádr dorostenců se v sobotu sedmnáctého února v rámci třicátého prvního kola utkal s Lovosicemi a Plzní. Jak duely probíhaly si můžete přečíst v tomto článku

Ústečtí dorostenci dokázali udržet tempo se soupeřem z Lovosic během prvních dvou třetin. Dobře rozehraný zápas ale skončil prohrou 4:9, neboť třetí periodu absolutně ovládly Lovosice a Ústí během posledních dvaceti minut inkasovalo šest gólů. Hvězdou utkání byl zvolen František Kopáč, autor dvou gólů z celkových čtyř.

O chvíli později si ale kluci spravili chuť, když porazili Plzeň 8:4. Už v první třetině se dostali do vedení, které nepustili a dovedli tak zápas do vítězného konce. Klíčová byla druhá část, ve které soupeři nadělili pět gólů a Plzeň se tak ocitla ve velkých ztrátách. Největší zásluhu na výhře měl Martin Hrabánek, kterému se podařilo zkompletovat hattrick. Hvězdou utkání byl pak Aleš Vlach, který vstřelil dvě branky.