Související zápasy

Florbal Ústí

Dorostenci nadělili Katům devatenáct branek!

Dorostenci se v sobotu 16. a v pondělí 18. března utkali s FBC DDM Kati Kadaň. Výjezdové utkání nakonec skončilo remízou 4:4, kterou kluci o dva dny později na domácí půdě náležitě potrestali, když Katy převálcovali 19:2. Jak oba zápasy probíhali si přečtěte v tomto článku.

Sobotní duel se nesl ve vyrovnaném duchu, neboť se kádry prosazovaly takřka stejně. Změna přišla na chvíli v závěru, kdy se Ústí dostalo do vedení 4:1. Naneštěstí pro kluky se Kadani v poslední minutách podařilo náskok srovnat a utkání tak skončilo 4:4. Hvězdou utkání byl zvolen autor jednoho z gólů, Samuel Šredl.

Vyrovnaný výsledek prvního střetu ale kluky nijak nerozhodil a na domácí půdě roznesli soupeře na kopytech! Už v první třetině se dostali do čtyřgólového náskoku, který Kadaň nedokázala srovnat. Naopak se brankový rozdíl neustále rozrůstal, protože ústečtí hráči stříleli jeden gól za druhým. Na konci duelu tak Kadaň inkasovala neskutečných devatenáct gólů! Na oplátku nadělila Ústí dvě branky, což ale nemělo na výsledek žádný vliv. Kluci zaslouženě a hlavně suverénně zvítězili a spravili si tak chuť po sobotní remíze.

Velkou oporou týmu byl například Martin Hrabánek a Aleš Vlach, kteří vstřelili čtyři branky. Dále také Tadeáš Weber se svým hattrickem. Hráčem utkání byl pak zvolen Dominik Olexa, který přispěl dvěma góly. Příštím soupeřem dorostenců budou již tento víkend Butchis.