Související zápasy

Florbal Ústí

Dorostenci postoupili do čtvrtfinále! Jak probíhala utkání s Bohemkou?

Dorostenci předvádí neskutečné výkony a po víkendu jsou zase o krok dál. Vyzráli totiž na těžkého soupeře ve formě Bohemians a postoupili do čtvrtfinále, kde vyzvou plzeňské Gorily. Ohlédnutí za víkendovými zápasy si můžete přečíst níže.

427_20240408_153020.jpg

Dorostenci se o víkendu 6. a 7. dubna utkali s Bohemians, se kterými jednou prohráli a jednou vyhráli. Postup do čtvrtfinále ale dokázali vybojovat i přes sobotní prohru a mají tak za sebou další úspěch v sezoně 2023/2024!

Sobotní duel začal vyrovnaně, ve druhé periodě se ale Bohemka dostala do vedení, které dokázala udržet i přes snahy Ústí až do úplného konce. Kluci tak prohráli s dvoubrankovým rozdílem 4:6. Důležitou oporou tohoto utkání byl Tadeáš Weber, který vstřelil dva góly a útočník Samuel Šredl, jenž byl zvolen hvězdou utkání. 

Začátek nedělního duelu patřil Ústí, neboť se při něm kluci dostali do vedení 3:0. Bohemka se ale náskoku nezalekla a stav vyrovnala. Ústí na srovnání obratem reagovalo dalšími třemi góly a skóre tím obrátilo ve svůj prospěch. Bohemka už nedokázala brankáře Tomáše Kremlíka překonat a kluci se tak mohli radovat z výhry 6:3, která jim zajistila další postup v play-off! Kromě zmíněného Kremlíka, který předvedl dvacet dva zákroků a stal se tak zaslouženě hráčem utkání, se na výhře silně podílel i Aleš Vlach, který vstřelil dvě branky.