Související zápasy

Florbal Ústí

Dorostenci převálcovali Butchis a postoupili v play-off do dalšího kola!

Dorostenci se o víkendu 23. a 24. března utkali v rámci druhého kola play-off s Butchis. Proti náročnému soupeři předvedli neskutečný výkon a v obou duelech zvítězili! Průběhy jednotlivých zápasů si můžete přečíst v tomto souhrnu.

Při sobotním utkání kluci naprosto ovládli celou hru. Během prvních čtyřiceti minut zápasu se nejen dostali do šesti gólového vedení, navíc také domácí brankář udržel nulu! Ve třetí třetině se pak Butchis trochu probrali a nakonec tak Ústí inkasovalo tři branky. To ale na výsledku nic nezměnilo, protože kluci na to zareagovali dalšími čtyřmi střelami za záda soupeřova gólmana, čímž zvítězili s obrovským náskokem 10:3! Hráčem utkání byl zvolen Ondřej Trčka, autor dvou gólů.

I v neděli stálo štěstí na straně Ústí, ale výhra to byla velmi těsná a průběh hry byl napínavý a plný zvratů. Nejprve to byli totiž Butchis, kteří převzali otěže a dostali se do vedení. Na začátku poslední periody to tak vypadalo, že se z výhry budou radovat právě oni. Stav 5:2 se ale náhle změnil, když Ústí vstřelilo čtyři góly v posledních pěti minutách a otočilo tak skóre ve svůj prospěch! Hvězdou utkání byl tentokrát Aleš Vlach.

Kluci si tak za víkend připsali další úspěch do sbírky a postupují do třetího kola, ve kterém výzvou FbŠ Bohemians.