Související zápasy

Florbal Ústí

Dorostenci se střetnou ve čtvrtfinále play-off s Gorilami Plzeň!

Po porážce pražských Bohemians dorostenci postoupili do čtvrtfinále, kde se utkají s plzeňskými Gorilami. Koho by si měli ohlídat tentokrát a kdy duely proběhnou?

431_20240418_112233.jpg

Dorostenecký kádr zažívá sezonu plnou neskutečných úspěchů! Dalším soupeřem, kterého zkusí porazit budou Gorily, které skončily na páté příčce prvního koše, a řadí se tak také k nelehkým soupeřům. V základní části si Ústí s Plzní zahrálo celkem čtyřikrát, z toho dvakrát prohrálo a dvakrát vyhrálo. 

Statistikám soupeře vládne Jiří Gogl, který byl nejen nejproduktivnějším hráčem základní části, ale dokonce i play-off. Nachází se v čele i dalších kategorií, jako například asistence či počet gólů v přesilové hře. Další významnou oporou celku je hráč Filip Vavrík. Nesmíme opomenout ani brankáře Filipa Černého, který doposud odchytal všechna play-off utkání. 

Oba duely se uskuteční v jeden den, a to 20. dubna na SH Jižní Město. První proběhne již v dopoledních hodinách v 9:30 a na druhý si diváci počkají do 15:30. Udělejte si proto v sobotu čas na fandění a vyražte s kluky do hlavního města!