Související zápas

Florbal Ústí
ŠtířiÚstí
1:2 sam. náj.(1:1,0:0,0:0)
so 11. 3. 2023 18:00 @ SH České Budějovice, 1. liga mužů, 3. kolo

Florbal Ústí může ukončit čtvrtfinálovou sérii již tento víkend v Českých Budějovicích

Ústí si ustrážilo domácí palubovku a ze dvou vyrovnaných zápasů si připsalo dvě výhry. V sobotu od 18:00 je čeká na jihu Čech třetí čtvrtfinálový zápas, po kterém může být rozhodnuto. V základní části vyhrálo Ústí na budějovické hale 7:4.

213_20230311_110345.jpg

FBC Štíři České Budějovice

Štíři se na ústecké palubovce představili v dobrém světle, kdy v obou zápasech sahali po výhře. V obou zápasech vstřelili po třech brankách. Nejvíce bodů nasbíral Matyáš Sirotek, který si připsal tři branky a dvě asistence. Štíři odehráli čtyři přesilové hry, ze kterých dvakrát skórovali, jediné oslabení dokázali ubránit. Z šesti branek se budějovičtí hráči třikrát prosadili po standadní situaci. Oba zápasy odchytal Martin Hanousek, ten si zapsal 84% úspěšnost.

Florbal Ústí

Ústečtí hráči i dle hodnocí trenéra nepředvedli ideální výkony, důležité jsou však dvě domácí výhry. Ústí nastřílelo do budějovické sítě osm branek, sedm ze hry 5na5, jednu do prázdné branky. Florbal Ústí hrálo jednu přesilovku, ve které neskórovalo. Ze čtyř oslabení ubránilo dvě. Nejvíce kanadských bodů nasbíral Vladimír Trčka za dvě branky a tři asistence. V obou zápasech chytal Dominik Hrabě, ten si připsal 85% úspěšnost.

Sobotní utkání začíná v 18:00, případný čtvrtý duel je naplánován na 16:00 v neděli. Pokud Florbal Ústí v sobotu vyhraje, série končí.

Autor: Dominik Hrabě