Související zápas

Florbal Ústí
GulliversÚstí
7:2(2:0,2:1,3:1)
pá 1. 12. 2023 20:00 @ VUT CESA Brno 1, 1. liga mužů, 16. kolo

Florbalu Ústí začíná náročný program, odstartuje ho zápasem s Gullivers

Ústecké hráče čeká velmi náročné období, v během devíti dní je čekají čtyři zápasy. Tento prodloužený týden začíná již tento pátek, kdy Ústí v pozdních hodinách odehraje utkání s šestými Gullivers.

335_20231129_222055.jpg

Florbal Ústí 11:3 Sokol Brno Emkocase Gullivers

První vzájemný duel vyšel jednoznačně pro domácí Ústí, když zápas sebralo brněnskému týmu v druhé třetině, kterou vyhrálo 6:1. V utkání nasbíral pět kanadských bodů Martin Horn.

Sokol Brno Emkocase Gullivers

Guliveři mají na kontě po 15 kolech 23 bodů a usadili se na šestém místě. V poslední kolech prokázalo Brno svoji útočnou sílu. Znojmu nadělilo desítku, Hradci o dva týdny později také přidali dvouciferný příděl. Zároveň z posledních pěti kol bralo Brno 11 bodů, prohrálo pouze s Orkou. Ofenzivní sílu potvrzuje i fakt, že je Brno s 88 brankami třetí nejproduktivnější. Ve speciálních formacích to Brnu příliš nevoní, má 20% přesilovku a 58% oslabení. Nejproduktivnější hráč týmu je Jakub Matula s 22 kanadskými body.

Florbal Ústí

Ústí si před dvěma týdny prošlo krizí, když ztratilo šest bodů za jeden víkend. Reputaci si zlepšilo v derby s Chomutovem, které ovládlo 9:4. Čeká je však náročný program, nejdříve zápas s Brnem, v neděli s Otrokovicemi, ve středu pohár s Tatranem a v sobotu zápas na Startu. Ústí vstřelilo o branku méně než Brno, ale obdrželo pouze 56 branek, což je druhý nejmenší počet v lize. Ústí patří k nejlepším týmům v oslabení se 75 %. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Jakub Kolstrunk se 30 body.