Florbík Cup pro základní školy v Ústí nad Labem

Florbík Cup je jedinečný florbalový turnaj, který byl speciálně vytvořen pro žáky základních škol. Turnaj se odehraje 15. a 16. května.

233_20230426_111507.png

Florbík Cup je jedinečný florbalový turnaj, který byl speciálně vytvořen pro žáky základních škol. Turnaj je navržen tak, aby poskytl účastníkům nejen možnost soutěžit a zdokonalit své dovednosti, ale také si užít spoustu zábavy a navázat nová přátelství.

Jedním z hlavních lákadel tohoto turnaje je jeho maskot - veselý a energický Florbík. Florbík je velmi nadšený z toho, že se s vámi setká a povzbuzuje vás během celého turnaje. Jeho přítomnost dodává akci nezapomenutelnou atmosféru a dělá z ní opravdový zážitek pro všechny účastníky.

Každý tým má možnost ukázat své dovednosti ve skupinových zápasech, ze kterých postupují nejlepší týmy do vyřazovacích bojů. Vítězové těchto bojů se pak utkají v napínavém finále, kde bude rozhodnuto o celkovém vítězi turnaje.

Účast na Florbík Cupu je také skvělou příležitostí pro základní školy v Ústí nad Labem, aby podpořily své žáky a rozšířily povědomí o florbalu jako sportu. Turnaj nabízí nejen možnost soutěžit, ale také se seznámit s pravidly a technikami florbalu, což může vést k většímu zájmu o tento sport mezi mladými lidmi.

Celkově je Florbík Cup nejen vzrušujícím sportovním turnajem, ale také přátelskou a zábavnou akcí pro všechny zúčastněné. S podporou maskota Florbíka a spoustou talentovaných mladých hráčů z ústeckých základních škol se tento turnaj stává jedinečným a nezapomenutelným zážitkem. Tak neváhejte a přijďte se podívat na Florbík Cup - určitě si to užijete!

Autor: Jiří Horák