Junioři jedou do Boleslavi a Liberce. Dokážou vybojovat další výhru?

Juniorský kádr vyzve o víkendu v rámci osmého a devátého kola CE ligy Mladou Boleslav a Liberec. Na koho by si kluci měli dát pozor?

Pracovní týden se blíží ke konci a pro juniory to znamená, že je čeká další herní víkend. Tentokrát se v sobotu 18. listopadu vydají do Mladé Boleslavi, kde vyzvou tamní tým. Úvodní buly je naplánováno na 18:30. Boleslav se aktuálně pyšní deseti body a v tabulce si tak stojí lépe než ústečtí kluci. Body získali  z výher nad FBC Ostravou, Chodovem, Libercem a také z prohry v prodloužení s Tatranem v prvním kole. Týmové statistiky ovládá hráč Jakub Vařecha, který je nejproduktivnějším hráčem a zároveň i hráčem, který vstřelil nejvíce gólů a nejčastěji asistoval.

V neděli 19. listopadu si junioři zahrají s FBC Liberec v 17:00. Liberci se doposud dařilo stejně jako Ústí, oba kádry mají totiž po sedmi bodech. Soupeř porazil Tatran, FBC Ostravu a prohrál v prodloužení s Bohemkou. Diváci se tak pravděpodobně mohou těšit na vyrovnané utkání. Největší pozor by si junioři měli dát na Ondřeje Čumpelíka, který má nejvíce kanadských bodů a vstřelených gólů.