Související zápasy

Junioři nestačili na Bulldogs. Ze zápasu s Hattrickem ale přivezli bod!

O víkendu 20. a 21. ledna se junioři utkali se dvěma brněnskými kádry. Ačkoli to ani s jedním nedopadlo vítězně, podařilo se jim vybojovat alespoň bod z prohry v prodloužení s Hattrickem. Jak oba duely proběhly si můžete přečíst v tomto souhrnu.

Po vyrovnané úvodní třetině převzal otěže zápasu Hattrick, který během druhé části rozvlnil síťku ústeckého gólmana hned čtyřikrát. Junioři na to ale dokázali v závěru hry reagovat a vedení soupeře postupně stahovali, až došlo opět k vyrovnanému stavu! Po šedesáti minutách základní hrací doby tak diváci stále neznali vítěze a za stavu 6:6 se šlo do prodloužení. V prodloužení stálo štěstí na straně Hattricku, který v šedesáté čtvrté minutě posedmé skóroval. Kluci ale neodjeli s prázdnou a připsali si na své konto jeden bod.

Nedělní zápas s Bulldogs už bohužel žádné body nepřinesl. I když v první třetině to bylo právě Ústí, které vedlo 2:1, zbytek zápasu ovládl brněnský tým. V druhé třetině se totiž Bulldogs dostali do vedení, které už nepustili a za stavu 7:5 tak zvítězili.