Související zápasy

Junioři nestačili na Wizards a vypadli z play-off

Juniorský kádr se o víkendu 16. a 17. března utkal s pražskými Wizards. V obou případech stálo štěstí na straně soupeře a klukům tak oficiálně skončila sezona. Jak poslední duely probíhaly se můžete dočíst níže.

Čtvrtfinálová série play-off 1. ligy se stala ústeckým juniorům osudná. Při obou víkendových duelech s Wizards totiž inkasovaly jedenáct branek, což se jim nepodařilo dorovnat.

Sobotní zápas začal velmi slibně, neboť se Ústí během druhé třetiny dostalo do dvoubrankového vedení 7:5! Bohužel se jim tento náskok v závěrečné části nepodařilo udržet a Wizards během pár minut kompletně otočili hru. Nakonec se tak Ústí dostalo do ztrát, které v časovém limitu nestihlo dorovnat. Dobře rozehrané utkání se změnilo v prohru 7:11 a kluci tak ztráceli 0:1 v sérii. Je ale třeba vyzdvihnout Štěpána Malého, který byl autorem celkem čtyř gólů.

Nedělní střet si už soupeř od začátku pohlídal a Ústí se tak do žádného vedení nedostalo. Zvyšující se náskok byl pro kluky velký oříšek a i přes úspěšnou třetí třetinu, kdy Wizards nadělili pět gólů, to na vítězství nestačilo. Konečný stav 8:11 tak znamenal druhou prohru v sérii a oficiální konec v play-off. Hvězdou utkání byl Aleš Vlach, který vstřelil dvě branky.