Junioři přivezli z České Lípy dva body

Ve středu 8. listopadu se junioři utkali s Českou Lípou v rámci sedmého kola CE ligy. Vyrovnané utkání nakonec došlo až do prodloužení, které svým gólem rozsekl Martin Horn! Jak celý duel probíhal?

První třetinu si ústečtí junioři pohlídali a dostali se do vedení 2:1, na které chtěli navázat v druhé části. To se jim ale podařilo pouze na začátku, kdy Tadeáš Weber skóroval a tím zvětšil náskok Ústí. V ten moment se ale hra nepříjemně obrátila ve prospěch soupeře, který během chvilky dorovnal. Ústí sice využilo přesilové hry a opět se prosadilo, Česká Lípa na to ale dokázala reagovat dalšími dvěma brankami a dostala se tak na konci druhé třetiny do vedení 5:4.

Třetí třetina byla ve znamení vyrovnané hry, ani jeden kádr se nechtěl vzdát šance na výhru a za stavu 6:6 se proto šlo do prodloužení. Hrdinou zápasu se nakonec stal již zmíněný Martin Horn, který svým gólem nejen dovedl Ústí k vítězství, zároveň i zkompletoval hattrick a připsal si celkem pět kanadských bodů na své konto. Následně byl i zaslouženě zvolen hráčem utkání.

Kluci jsou tedy po středě o dva body bohatší a v tabulce se posunuli na osmou příčku!