Související zápasy

Junioři si připsali dva body z utkání s FBC. S Vítkovicemi bojovali statečně

Juniorský kádr strávil víkend v Ostravě, kde vyzval FBC a Vítkovice. Špatně rozehraný zápas s FBC nakonec v prodloužení dovedli do vítězného konce a odvezli si tak bodový zisk! S lídrem soutěže, Vítkovicemi, předvedli pěkný výkon, na výhru to ale nestačilo.

Zápas s FBC Ostravou nezačal pro kluky úplně dobře, neboť se soupeři podařilo dostat do vedení 3:2. Kluci se ztrátu pokusili dohnat v druhé části, bohužel se to ale nepodařilo a FBC zvýšilo svůj náskok o další gól. Naštěstí se ústecký kádr během poslední periody vzpamatoval a dorovnal. Poté už mohli diváci vidět jen přetahovanou o vedení. Góly padaly střídavě na obou stranách a ani šedesát minut základní hrací doby tak nestačilo na určení vítěze. Alešovi Vlachovi se navíc během zápasu podařilo zkompletovat hattrick. V prodloužení kádr podržela zejména hvězda utkání alias gólman Matěj Dobosz, který pečlivě hlídal svou bránu. V šedesáté třetí minutě pak vítězný gól vstřelil Theodor Huber a Ústí se mohlo darovat!

V neděli se junioři utkali s aktuálním lídrem celé CE ligy, Vítkovicemi. V duelu s těžkým soupeřem ale překvapili dobrým výkonem. Vítkovice si na začátku vytvořily náskok, který ale kluci dokázali dorovnat a hra tak probíhala v poměrně vyrovnaném duchu až do padesáté třetí minuty. Od toho momentu se dokázal prosadit už jen soupeř a junioři tak za stavu 5:7 prohráli. Za svůj výkon se ale stydět nemusí, lídrovi tabulky nedali nic zadarmo!