Související zápasy

Junioři stále čekají na svou první výhru. Na Tatran a Spartu nestačili

Ani třetí a čtvrté kolo proti Tatranu a Spartě nepřineslo juniorům štěstí. Bez bodů se stále nachází na úplném dně CE ligy.

Tatran Střešovice byl pro kluky náročným soupeřem. Poprvé se dokázali prosadit až v jednatřicáté minutě díky brance Martina Hrabánka, zatímco Tatran měl v ten moment na svém kontě už čtyři góly. Náskok se pokusili dotáhnout v poslední periodě, na vítězství to ale nestačilo a prohráli za stavu 3:6. Hráčem utkání se stal brankář Matěj Dobosz, který během utkání předvedl šestnáct skvělých zákroků.

Utkání proti Spartě začalo bezgólovou první periodou. V druhé pak probíhala spíše vyloučení, a to na obou stranách. Nakonec se ale oba kádry jednou prosadili a o vítězi měla tak rozhodnout až poslední část. Tu ovládl soupeř a gólmanovi domácích nasázel hned pět gólů. V poslední minutě se pak ještě hráči utkání Janu Vondruškovi podařilo náskok snížit, i tak ale Sparta zvítězila 6:2 a nechala kluky nadále bez bodů. Za svůj výkon se ale rozhodně stydět nemusí, dokázali totiž po dlouhou dobu se soupeřem držet krok.