ÚstíČ. Lípa
7:3(1:1,1:1,5:1)
st 13. 12. 2023 19:30 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 14. kolo

Junioři ve středu hostí Českou Lípu!

Polovina týdne bude ve znamení zápasu juniorů s Českou Lípou. Soupeře vyzvou na domácí Slunetě v 19:30, tak nezapomeňte přijít fandit!

Junioři si po náročném víkendu moc neodpočinou a hned ve středu hostí dalšího soupeře, tentokrát Českou Lípu.

České Lípě se v aktuální sezoně 2023/2024 moc nedaří a se svými čtyřmi body stojí na úplném dně celé CE ligy. Své čtyři body získala z jedné výhry a jedné prohry v prodloužení. Vyhrát se jí překvapivě podařilo nad Chodovem ve dvanáctém kole a prohrát v prodloužení s Ústím v kole sedmém. Největší oporou kádru je Mikeš Motejzík, který absolutně ovládá týmové statistiky.

Juniorům by se hodila vzpruha ve formě další výhry, a tak je ve středu přijďte osobně podpořit.