Související zápasy

Florbal Ústí

Junioři vypadli z play-off. V osmifinále nestačili na Liberec

Junioři se o víkendu 9. a 10. března v rámci osmifinále play-off CE ligy utkali s FBC Liberec. Bohužel ani jeden duel pro ně nedopadl vítězně a oficiálně jim tak skončila sezona.

Sobotní zápas byl napínavý až do samého konce. Až na první periodu, ve které se prosadil pouze soupeř, proběhly zbylé dvě naprosto vyrovnaně a oba kádry skórovaly 3:3 a 2:2. Ústí se dokonce ve třetí třetině dostalo do vedení 5:4, Liberec ale obratem dokázal skóre otočit a výsledný stav 6:5 udržel až do konce. Ačkoli první zápas nedopadl vítězně, je třeba zmínit hráče utkání Marka Chroustovského, který vstřelil dva góly. Ani brankář Matěj Dobosz se v bráně nenudil, neboť předvedl dvacet šest zákroků.

Nedělní zápas proběhl úplně jinak. Junioři dokázaly čtyřicet minut absolutně ovládat hru a dostali se do vedení 6:2. Už to vypadalo na prodloužení série o třetí utkání, když se Liberec najednou probral. V závěrečné části Ústí inkasovalo sedm branek a z původního vedení se dostalo do ztrát. Duel nakonec skončil 7:9 a pro Ústí tak play-off skončilo. Hráčem utkání posledního zápasu sezony 2023/2024 byl Adam Fišer, který soupeři nadělil dva góly.