ÚstíČ. Lípa
7:3(1:1,1:1,5:1)
st 13. 12. 2023 19:30 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 14. kolo

Junioři vzali hru do svých rukou v poslední třetině a porazili Českou Lípu!

Poslední zápas roku 2023 skončil ve prospěch domácího Ústí. Vyrovnanou hru dokázali kluci v poslední periodě ovládnout a dovést ji do vítězného konce.

Úvod zápasu byl vyrovnaným soubojem, ve kterém se oba kádry prosazovali stejně. Do osudové třetí třetiny se tak vstoupilo za stavu 2:2. Ústí se hned ve čtyřicáté minutě dostalo do vedení, Lípa na to ale obratem reagovala a bylo opět vyrovnáno.

Klukům se pak podařilo sebrat zbývající síly a převzít hru do svých rukou, čímž se dostali opět do vedení, které tentokrát už nepustili. Skórovali jeden gól za druhým a zaslouženě tak nakonec zvítězili 7:3. Největší oporou tohoto duelu byl hráč utkání Jan Vondruška, kterému se podařilo zkompletovat hattrick!

Na příští zápas se diváci mohou těšit na začátku ledna, a to proti Tatranu Střešovice.