Junioři zůstali po víkendových duelech bez bodu

V úvodních dvou kolech CE ligy se junioři utkali s pražskými kádry Bohemians a Chodovem. Bohužel ale na tempo soupeřů nestačili a nedokázali tak ukořistit žádný bod.

V sobotu 7. října vyzvali kluci FbŠ Bohemians. První perioda proběhla poměrně vyrovnaně, Ústí se dokonce hned v druhé minutě dostalo do vedení 2:1. Bohemka ale v zápětí ukradla vedení opět na svou stranu a do konce zápasu ho nepustila. I přes narůstající náskok soupeře se ale ústeckému hráči Theodoru Huberovi podařilo zkompletovat hattrick! Ani tento úspěch ale na vítězství nestačil a Bohemians vyhráli za stavu 12:7.

V rámci druhého kola pak vyzvali Chodov, na jehož síly také nestačili. Podařilo se jim prosadit pouze jednou a to díky Janu Tůmovi v třicáté šesté minutě. Chodovu se naopak dařilo střílet jeden gól za druhým a duel tak skončil 14:1 pro domácí.

Po víkendových zápasech tak junioři stojí na konci tabulky bez bodového zisku. Příští kola jim ale jistě už přinesou štěstí!