Juniorky a ženy se v sobotu představí doma

Na ústeckou Slunetu se po delší přestávce vrací ženský florbal. V sobotu se představí nejprve juniorky, které vyzvou Liberec a Karlovy Vary. Večerním zápasem potom navážou ženy utkáním se Spartou.

15_20211103_172446.jpg

Juniorky

Vůbec poprvé se na domácím hřišti představí juniorky. Ty mají za sebou zatím jen dva zápasy, ve kterých dokázaly dvakrát zvítězit a s plným počtem bodů se nacházejí na druhé příčce tabulky. Další soupeře vyzvou v sobotu, a to vedoucí rivalky z Liberce od 14 hod a poté od 17.10 Karlovy Vary, se kterými to bude premiérový vzájemný zápas.

“Na sobotní zápasy s Karlovými Vary a Libercem se všechny moc těšíme. V prvním utkání nás čeká papírově silnější Liberec, ale věřím, že ho díky týmovosti dokážeme porazit. Za celý tým bych ráda pozvala hlavně našeho bývalého trenéra, aby se podíval, jak jsme se každá herně posunuly,” okomentovala zápasy Natálie Hudečková.

sobota 30.10. SC Sluneta
14.00 Florbal Ústí - FBC Liberec
17.10 Florbal Ústí - FB Hurrican Karlovy Vary


Ženy

Ženy se na domácí palubovku vrací po pěti zápasech. Výsledkově se jim zatím příliš nedaří a aktuálně jim patří 13. příčka s 6 body. V posledním zápase dokázaly plně bodovat proti České Lípě a na bodový zisk budou chtít jistě navázat i o tomto víkendu.

V sobotu vyzvou doma pražskou Spartu, která se netají vysokými ambicemi. Navíc před sezonou posílila o ústeckým fanouškům známá jména - sestry Vrzalovy a Kláru Jasanovou. S jedenácti body se nachází na průběžném 8. místě. Utkání začíná ve 20 hodin.
V neděli se ženy představí v azylu krupské haly, kde se ve 13.30 utkají proti TJ Sokol Nové Strašecí.

sobota 30.10. SC Sluneta
20.00 Florbal Ústí - ACEMA Sparta Praha UNYP
neděle 31.10. SH Krupka
13.30 Florbal Ústí - TJ Sokol Nové Strašecí

Přijďte v sobotu podpořit juniorky a ženy na domácí halu za ziskem dalších bodů!Autor: Adéla Kubíková