ÚstíLiberec
3:4(0:1,0:1,3:2)
ne 11. 2. 2024 12:30 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 20. kolo

Liberec porazil juniory. Probrali se příliš pozdě

Junioři těsně prohráli nedělní utkání proti Liberci, které se odehrálo na domácí Slunetě. Jak zápas proběhl si můžete přečíst v tomto článku.

Od první třetiny to byl Liberec, který držel otěže. Už ve čtvrté minutě skóroval a dostal se tak do vedení 1:0. V druhé části se opak stejný scénář, Liberec se opět jednou prosadil a Ústí stále nebylo schopné překonat soupeřova gólmana.

V závěrečné části se Ústí konečně probralo a začalo se prosazovat. Ve čtyřicáté páté minutě snížilo na 1:2, načež ale Liberec reagoval dalšími dvěma brankami. Ústí tak najednou ztrácelo 1:4 a mělo co dohánět.

Závěr utkání byl napínavý, protože ústečtí junioři se odmítali vzdát a v poslední minutě vstřelili dva góly za sebou! Bohužel se o pár sekund později rozezněl zvuk ohlašující konec základní hrací doby a Ústí tak prohrálo za těsného stavu 3:4. Hráčem utkání se stal Tadeáš Weber, autor prvního gólu.