Související zápas

Florbal Ústí
Florbal ÚstíFlorbal MB
0:5
st 23. 11. 2022 19:30 @ Sluneta, Pohár Českého florbalu

Na Slunetu zavítá nejúspěšnější tým posledních let Mladá Boleslav

Florbal Ústí si v šestnáctifinále poradilo se superligovým nováčkem z Karlových Varů a zajistilo si postup do osmifinále, zde se potká s Mladou Boleslaví. Do Ústí zavítají největší florbalové hvězdy i ústečtí odchovanci Miroslav Fořt a Dominik Beneš.

167_20221123_101708.jpg

Florbal Mladá Boleslav

Mladoboleslavský tým netřeba představovat. Český mistr z let 2021, 2022 zavítá do Ústí jako favorit. Letos není tým v superlize tak dominantní jako je zvyklý. Boleslav ztratila bod se Spartou, prohrála s Bohemians a další prohra přišla s Tatranem, z toho plyne 23 bodů a třetí místo tabulky. Boleslav v předchozím kole poháru vyřadila Butchis 17:5. Nejproduktivnějším hráčem je Milan Tomašík s 23 kanadskými body. Za Boleslav nastupují ústečtí odchovanci Míra Fořt, který válčí od začátku sezony se zraněním a Dominik Beneš, ten si letos připsal šest kanadských bodů.

Florbal Ústí

Ústí se nachází v období výkyvů, tým ztratil svůj náskok v lize a sdílí druhé místo tabulky s Hattrickem Brno. Z posledních čtyř zápasů se Ústí povedlo vyhrát v základní hrací době pouze jednou, dvakrát tým ztratil všechny body a se Znojmem vyhrálo Ústí v prodloužení. V šestnáctifinále vyřadil tým Karlovy Vary 10:5. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Tomáš Pšenička s 20 kanadskými body.

Zápas začíná dnes v 19:30 na SH Sluneta

Autor: Dominik Hrabě