Ohlédnutí za sezonou 2022/2023 z pohledu vedení

Podívejte se na 12 největších mimo sportovních klubových úspěchů za uplynulou sezonu z pohledu vedení.

249_20230710_135006.jpg

PP3 - Poprvé v historii jsme se probojovali mezi elitu českých florbalových klubů. Stali jsme se součástí prestižního programu Českého florbalu, který sdružuje dvanáct nejlepších klubů splňujících nejpřísnější kritéria na poli sportovním, organizačním i marketingovým.

Maskot Florbík - Mezi naše největší novinky poslední doby patří maskot jménem Florbík, kterého jsme představili na začátku sezony. Okamžitě si získal srdce fanoušků nejen v hledišti, ale i na sociálních sítích, kde má vlastní GIFy. Florbík je vyhledávanou osobností na dětských akcích, ať už florbalových nebo jiných.


Atraktivní show - Každý zápas našeho A týmu je pro nás velkou show. Toto motto jsme si zvolili pro minulou sezonu, kde jsme divákům nabídli atraktivní nástupy, přestávkové soutěže a vystoupení.

Florbík Cup pro školy - Organizovali jsme florbalový turnaj pro základní školy v Ústí nad Labem, kde hlavní roli zastával maskot Florbík.


Florbík Cup pro týmy - Naše Mírovka Aréna se stala dějištěm historicky prvního venkovního turnaje pro ostatní kluby, kde se naši nejmenší a nejmladší hráči utkali s ostatními regionálními týmy pod širým nebem.

2. nejvyšší návštěvnost v historii klubu - Díky atraktivním show během zápasů, play-off a rozhodujícímu 5. zápase s Kladnem na domácí palubovce jsme přilákali druhou nejvyšší návštěvnost v historii klubu. Rekord byl překonán pouze při postupu do Superligy.


Florbal do škol - Každoročně velmi oblíbený projekt "Florbal do škol" proběhl v září a říjnu na všech základních školách v Ústí nad Labem, kde jsme vedli hodiny tělesné výchovy a zvali děti do našeho klubu.

Městské akce - V rámci náborů jsme se letos zúčastnili nejvíce akcí mimo florbal ve městě Ústí nad Labem, jako je Den dětí v Dopravním podniku, otevírání jezera Milada nebo Kroužkofest.


Hráči na KTM - Kemp talentované mládeže se uskutečnil i s naší účastí. Díky naší vynikající práci s mládeží jsme měli v tomto kempu silné zastoupení.

Kroužky a Skills tréninky - Pro mladé hráče jsme připravili Skills tréninky, zaměřené na rozvíjení individuálních dovedností a doplňující regulérní tréninky. Tyto specializované tréninky mohli navštěvovat ti, kteří se chtěli zlepšovat. Zároveň jsme vedli sportovní kroužky na ZŠ.


Letní akce
- Každé léto jsme aktivní i o prázdninách. Pro hráče klubu pořádáme na konci srpna soustředění v Mostě a v létě také dva turnusy příměstských kempů, které jsou otevřeny i pro děti mimo klubu.

Silvestrovský pohár - Letošní Silvestrovský pohár zaznamenal rekordní účast. V době vánočních svátků to pro děti i rodiče představuje příjemné zpestření.