Po 2 letech se vrací Jakub Krupica!

Jakub Krupica se vrací po 2 letech! Nepříjemné zranění kolene zastavilo Kubovu kariéru, kterou minulý víkend úspěšně restartoval v utkání proti TROOPERS.

194_20230125_105622.jpg

Kubo, nejprve nám popiš, co se přesně před dvěma lety stalo? Nastupoval jsi v juniorech i mužích, vše vypadalo z florbalového hlediska růžově, ale pak přišlo Tvé zranění…

Ahoj, přesně si pamatuji, jak se to i stalo. Bylo to na tréninku mužů, kdy mi při změně směru přeskočilo v koleni. Pak už si jen pamatuji, jak jsem ležel na zemi a v neskutečných bolestech mě pak musela odvézt sanitka. V nemocnici se poté zjistilo, že mám přetržený přední křížoví vaz.


Muselo to být těžké, na kluky “jen koukat”, přesto jsi u florbalu zůstal a začal jsi trénovat. Jak Tě baví trénování mládeže?

Trénování mě neskutečně moc baví. Ze začátku jsem do trénování nešel, protože to nebyl nějaký můj dětský sen, ale postupem času jsem si v tom našel lásku a trénování mládežnických kategorií mě moc baví. Velkou roli v tom hraje i můj parťák Pavel Vlček, se kterým už skoro 3 roky mládež trénuji a myslím si, že se oba navzájem posouváme.


A teď už k minulému víkendu. Jaké to pro Tebe bylo, když jsi opět naskočil do zápasu A týmu? Stýskalo se ti? :)

Zmocnila se mě neskutečná nervozita. Je to něco úplně jiného, být na hřišti oproti hledišti. A ano moc se mi stýskalo, proto jsem taky doufal, že se ještě na hřiště dostanu. Jsem moc rád, že mi trenér Láďa Trčka dal tu možnost, se po tak dlouhé pauze zase dostat do kádru a že jsem odehrál skoro půlku zápasu.

Také chci poděkovat fanouškům, kteří udělali parádní atmosféru:)


O den později jsi naskočil i do zápasu B týmu. Dá se tedy říct, že jsi připraven na velkou zápasovou zátěž, která bude v play off?

To si myslím, že zatím nejsem. Ale snažím se, abych byl co nejrychleji v co nejlepší formě, a potažmo pomohl týmu v play off.


Aby toho florbalu nebylo málo, nově jsi se stal i sekretářem oddílu. Celý týden včetně víkendů se točíš okolo florbalu, jak to zvládáš všechno skloubit?

Zatím to zvládám, a jak říkám doma mamince, aspoň nemám čas se nudit :D


Díky!

Autor: Redakce