Premiéra jako hrom! Vondruška debutoval v reprezentaci hattrickem!

Honza Vondruška si svými výkony řekl o nominaci do reprezentace ČR do 19 let. A premiéra to byla vskutku povedená.

376_20240205_131135.jpg

,,Byla to zajímavá akce, poprvé jsem se podíval do zákulisí reprezentace a poznal, jak všechno funguje a jaké nároky jsou na nás kladeny. Byl jsem fakt neskutečně šokován tou úrovní, jak je všechno strašně profesionální, každá maličkost se počítá. Skvělá zkušenost, která mě neskutečně posunula v mém vnímání určitých situací a chování týmu," uvedl na úvod "Boban".

Honza letos prožívá povedenou sezonu, jako benjamínek se okamžitě prosadil v "A" týmu a ještě navíc patří k lídrům, co se kanadských bodů týče. Lépe jsou na tom pouze kapitán Kuba Kolstrunk a útočník Martin Horn


Našla si nervozita cestu k Honzovi před utkáním se Švýcarskem? ,,Na začátku jsem nebyl tak nervózní, ale když se to začínalo blížit, trošku to na mě padlo. Byl jsem hned v line-upu. Byl to fajn pocit, ale první start a hned se ode mne trochu očekávalo. Naštěstí jsem asi ve třetím střídání dal gól a byl jsem už v klidu. Na konci třetí třetiny jsem zkompletoval hattrick z nájezdu. Byl to skvělý pocit, v debutu v reprezentaci si odnést hned dva balónky."

Podpora, která se Honzovi do Švýcarska dostala byla enormní! ,,Díky všem, kteří mi napsali a podpořili, moc si toho vážím," uvedl na závěr Jan Vondruška.

Autor: Jiří Horák