ÚstíBoleslav
2:5(0:2,1:1,1:2)
út 20. 2. 2024 18:30 @ SH Krupka, CE soutěž juniorů, 19. kolo

Přesunutý zápas s Boleslaví. Junioři na ní nestačili

V úterý dvacátého února se odehrál zápas mezi Ústím a Mladou Boleslaví. Původně pondělní utkání bylo na poslední chvíli o den posunuto. Jak duel probíhal si přečtěte níže.

Mladá Boleslav se v úvodní třetině dostala do dvoubrankového vedení, což jí přineslo pěkný start a komfortní pozici. Juniorům se bohužel nepodařilo náskok stáhnout a i když oba týmy v druhé části jednou skórovaly, soupeř byl i po čtyřiceti minutách základní hrací doby stále o dva góly napřed. Autorem prvního gólu domácích byl Adam Fišer

Ani v rozhodující části se Ústí nepodařilo jejich osud zvrátit. Boleslav inkasovala opět jeden gól a to díky Ondřeji Trčkovi. I přes snahu dohnat ztráty zápas skončil 2:5 a Boleslav tak s přehledem shrábla tři body do tabulky. Ústí se ale za svůj výkon stydět nemusí, jde totiž jasně vidět, že umí konkurovat těžším soupeřům a hrát vyrovnaně.

Kdo se ale pořádně zapotil, to byli gólmani obou kádrů. Za Ústí to byl Matěj Dobosz, který předvedl jednadvacet zákroků.