TatranÚstí
10:5(3:2,3:2,4:1)
so 6. 1. 2024 18:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, CE soutěž juniorů, 15. kolo

První zápas roku juniorům nevyšel. Na Tatran nestačili.

V sobotu 6. ledna se juniorský kádr opět vrátil na hřiště. Tentokrát se kluci vydali do hlavní města Prahy, kde vyzvali Tatran Střešovice. Souhrn zápasu si můžete přečíst níže.

Utkání proti Tatranu by se dalo nazvat jedním velkým vyloučením. Během standardní hrací doby šedesáti minut se vylučovalo celkem jedenáctkrát, přičemž sedm vyloučení padlo na straně Ústí.

Ústí dobře rozehrálo úvod duelu a dostalo se v prvních dvou minutách do dvoubrankového vedení! Tatran ale neotálel a do konce první třetiny vedení ukradl na svou stranu. Poté už junioři nedokázali na svůj úvodní úspěch navázat a soupeř nadále zvyšoval svůj náskok. Nakonec Tatran zvítězil za stavu 10:5 a připsal si další tři body do tabulky. Kluci tak odjeli do Ústí s prázdnou.

Je ale potřeba zmínit herní výkon Tadeáše Webera, který během zápasu zkompletoval hattrick a byl tak velkou oporou týmu!