Související zápasy

Florbal Ústí

Report z utkáních starších žákyň v Krupce

Do Krupky dorazil tým s hojným počtem hráček a cílem změřit síly s nejlepšími týmy našeho regionu. Byly jsme připravené nechat na hřišti vše a prokázat dravost a chuť, která přišla s výsledky z minulého turnaje.

I tento víkend jsme podaly dobrý výkon, který se prokázal zejména v prvních dvou třetinách obou zápasů. V třetích třetinách bohužel již docházely síly. I když jsme výsledkově na soupeřky nestačily, uhrály jsme s nimi mnohem lepší zápasy, než když jsme se střetly naposledy. Zejména pak souboj s výběrem TULIP, kdy jsme se dokázaly posunout ze skóre 0:16 na 1:8, tedy i vstřelit gól, nás velmi potěšil. Souboj s Bivojkami byl složitější, avšak i v tomto zápase jsme zaznamenaly posun k lepšímu a přijde nám, že tuto skutečnost registrovaly i soupeřky.

Myslím si, že jsme si turnaj všechny velmi užily. Těšíme se na další utkání a pevně věříme, že naše vzrůstající forma přinese ovoce.

Autorka: Sára Mikulčíková