Související zápas

Florbal Ústí
ŠtířiÚstí
2:5(1:2,1:1,0:2)
ne 3. 9. 2023 18:00 @ SH České Budějovice, 1. liga mužů, 1. kolo

Repríza čtvrtfinále hned v prvním kole, Ústí odehraje úvodní utkání ligy v Českých Budějovicích

V loňské sezoně spolu odehráli pět zápasů, z toho tři ve čtvrtfinále playoff. Všechna utkání vyhrálo Ústí, tři zápasy však došly až do prodloužení nebo nájezdů. Oba týmy shodně prohrály všechny své zápasy v pohárové skupině. Jaký budou mít vstup do sezony se ukáže v neděli 3.9.

261_20230901_180245.jpg

FBC Štíři České Budějovice

Štíři zažili přelomovou sezonu, když skončili na šestém místě tabulky a postoupili do playoff. Ve čtvrtfinále se utkali právě s Ústím a i když sehráli tři vyrovnané zápasy, tak už ve třetím zápase jejich tažení skončilo. V offseason ztratili Štíři svého nejlepšího střelce Matyáše Sirotka, který odešel do Black Angels a brankáře Martina Hanouska, ten zamířil do Finska. V poháru se Budějovicím nedařilo, prohráli všechny zápasy a skončili poslední.

Florbal Ústí

Ústecký tým prošel obměnou. Ústí změnilo trenéra, z týmu odešlo několik opor a naopak do týmu dorazili zpět staré ústecké tváře v podobě Jakuba Kolstrunka a Radka Kužela. V uplynulé sezoně došlo Ústí opět do semifinále, kde je zastavilo Kladno. V přípravě porazilo Ústí Vinohrady a Plzeň, prohrálo s Karlovými Vary a Panthers Praha. V poháru tým pod vedením Davida Stummera nevyhrál a skončil poslední ve skupině.

Úvodní zápas 1. ligy mužů odehraje Ústí v neděli 3.9. od 19:00 na hale v Českých Budějovicích