Související zápas

Florbal Ústí
Ústí n/LNáchod
6:1(9:0,3:3,6:0)
út 8. 3. 2022 20:30 @ SC SLUNETA Ústí n/L, CE soutěž juniorů, 3. kolo

,,Rozhodující zápas jdeme vyhrát,'' burcuje trenér juniorů David Merta

Úvodní kolo play-off rozhodne až 3. zápas. Po domácí výhře nad Florbal Primátor Náchod, následovala porážka na palubovce Náchoda. A tak rozhodne až 3. zápas, který se odehraje dnes na Slunetě od 20:30.

72_20220308_105145.jpg

Ahoj Davide, jak jsi byl spokojený s herním projevem svých svěřenců během základní části?

Ahoj, co se týká hodnocení základní části, tak bych to rozdělil na dvě části. V té první polovině sezóny se nám nedařilo podle představ, kdy se nám opakovaně nepovedl vstup do utkání a vždy dotahovali nepříznivý výsledek a dělali velké množství individuálních chyb. V druhé části sezóny došlo ke zlepšení výkonu všech hráčů a převážnou část zápasů jsme vyhráli, což hodnotím velmi pozitivně.


Po základní části Vám ve skupině A patřila 2. příčka za suverénní Bohemkou, dalo by se říci, že jsi splnil letošní cíl, alespoň co se základní části týče?

Letošní cíl jsme jednoznačně splnili. Do poslední chvíle to byl velký boj o umístění ve skupině a jsem rád, že se nám povedlo dostat se na druhou příčku a dále jsem rád, ze došlo k zapojení našich dorostenců, kteří odehráli velkou část sezóny a získali velké množství zkušeností a odehráli perfektní zápasy.


Vyznat se v předpisu juniorské ligy je poměrně oříšek, je to podle Tebe šťastné řešení? Nebo jinak, líbí se Ti forma juniorských lig?

 Přesně jak si zmínil, tak je to velmi složité se vyznat v předpisu juniorské ligy. Ja bych to možná trochu pozměnil, co se týká hlavně začátku sezóny, kdy se hraje o postup do nejvyšší soutěže. Tohle je spíše otázka pro někoho jiného a uvidíme časem, zda dojde k nějaké změně, ale myslím si, ze by to bylo vhodné to trochu upravit.


První kolo play-off dospělo až
do rozhodujícího zápasu. S čím do něj půjdete?

Do zápasu jdeme jednoznačně s velkou chutí, touhou vyhrát a užít si play-off. Všichni kluci jsou na to natěšeni, protože je to nejdůležitější část sezóny a pevně věřím, ze to zvládneme a postoupíme do dalšího kola. 


Chtěl bys pozvat fanoušky na rozhodující duel? Teď máš možnost.

Ano určitě! Rozhodující utkání se hraje již dnes od 20:30 na Slunetě. Chtěl bych požádat všechny fanoušky, ať nás dorazí podpořit a vytvořit skvělou atmosféru.


Díky za rozhovor a budeme držet palce!

Autor: Jiří Horák