Související zápasy

Stržky si z Kadaně přivezly nové zkušenosti

V neděli 11.2. vyrazil tým starších žákyň do Kadaně.

První zápas jsme odehráli proti výběru Podbořan, který přijel v okleštěné sestavě, proto jsme se rozhodli, že využijeme situace a vyzkoušíme si něco nového. Holky dostaly za úkol pressovat a využít právě nižšího počtu soupeřek. Od druhé třetiny se to dařilo, avšak kompaktní a pečlivá obrana soupeřek nám překazila gólovou radost. Bohužel styl hry, kdy je tým výše na hřišti přináší i svá úskalí, kterých dokázaly zejména při breakových situacích Mocné Tuleňky využít, a tak se nám zápas nepodařilo vyhrát. Přesto zápas hodnotíme velmi kladně. Je vidět obrovský pokrok ve hře 1 na 1 a jsme rádi, že jsme si mohli vyzkoušet i něco nového.

Druhý zápas byl proti domácí Kadani. V tomto zápase jsme chtěli vsadit na pečlivou obranu a využívat každé skulinky v obraně soupeře. To se nám v první třetině povedlo nad míru dobře, a tak jsme úvodní část vyhráli 2:1. Do druhé a třetí třetiny jakoby přišel jiný tým a soupeřky se hnaly za vyrovnáním. Bohužel jsme několikrát kapitulovali a i přes velké šance se nám nepovedlo zápas zvrátit zpět na naší stranu. Přesto si zaslouží celý tým velkou pochvalu, zejména pak holčiny, které věkem spadají do mladších žákyň a dokázaly obranu v průměru staršího a zkušenějšího týmu “poslat na párek”.

Děkujeme soupeřkám za nové zkušenosti, pořadatelům za opět super utkání, velkou pochvalu si také zaslouží rozhodčí. Ten největší dík,mimo holek, však patří rodičům, kteří nás opět přijeli podpořit v hojném počtu a udělali suprovou atmosféru.

Autor: Karel Černý