Související zápasy

Těžký víkend pro juniorský kádr. Domů přijeli bez bodu

Ústečtí junioři se o víkendu utkali s Mladou Boleslaví a Libercem. Ani na jeden tým bohužel nestačili a z výjezdů se tak vrátili bez výhry. Jak zápasy probíhaly se dočtete v následujícím souhrnu.

V sobotu 18. listopadu kluci vyrazili do Mladé Boleslavi, kde vyzvali tamní kádr. Prvních třicet minut odehráli velmi dobře a soupeři nadělili pět gólů. Zápas měli skvěle rozehraný, bohužel ale na svůj úvodní výkon nedokázali navázat a zbytek zápasu převzal do svých rukou soupeř. Boleslav během třetí třetiny dorovnala své ztráty a dostala se dokonce i do vedení. Klukům se naneštěstí nepodařilo vstřelit další góly a ani ubránit vlastní bránu, takže Boleslav nakonec zvítězila 9:5.

Ani v neděli se juniorům nepodařilo zápas dovést do vítězného konce. Liberec se totiž hned v úvodní periodě dostal do bezpečného třígólového vedení a kluci tak měli co dohánět. I přes snahu rozdíl dorovnat se ale náskok soupeře neustále zvyšoval. Nakonec ústeckému kádru Liberec nadělil devět branek stejně jako Mladá Boleslav. Ačkoli prohra 6:9 jistě nebyla příjemná, je potřeba zmínit hráče utkání Martina Hrabánka, který byl autorem čtyř gólů a je nyní i o čtyři kanadské body bohatší!