Florbal Ústí

Související zápasy

Florbal Ústí

Ústí čeká moravskoslezský dvojzápas! Nejdříve přivítají Havířov, poté pohostí Petrovice

Šňůra domácích zápasů, která započala výhrou nad Startem, bude mít pokračování již tento víkend. V pátek od 19:30 přijede v dobré formě hrající Torpedo Havířov a na sobotní oběd dorazí tým z Petrovic. Ústečtí hráči zatím nepoznali na domácí palubovce hořkost porážky a bude pouze na nich, zda šňůru výher prodlouží!

41_20220113_163454.jpg

Torpedo Havířov

V prvním vzájemném zápase si Ústí hladce poradilo s Havířovem 9:3. Odvetný zápas by však mohl přinést těžší zkoušku. Havířov si v posledních dvou utkáních poradil jak s Bulldogs Brno, tak s Kladnem, kde dokonce otočil utkání z nepříznivého stavu 1:5. Torpedo se tak po zpackaném startu sezony snaží dostat na lepší pozici pro předkolo playoff, před nimi jsou však s náskokem osmi bodů hráči z Letky a na záda jim se ztrátou dvou bodů dýchají Jaroměř a Petrovice. Nejproduktivnějším hráčem hostí je Matěj Černý, který za dosavadní průběh soutěže nasbíral 27 kanadských bodů.

Z. F. K. Petrovice

V Petrovicích to nemělo Ústí tak snadné, jak se mohlo očekávat. Z první obdržené branky se ale hráči otřepali a Petrovicím nakonec vsítili osm branek. Petrovice určitě nejsou v takové fazóně jako sobotní soupeř. Tým z Moravskoslezského kraje přijíždí se šňůrou čtyř proher a v neděli to budou mít opravdu těžké. Stejně jako Havířov ale mohou bojovat o předkolo playoff. Los k boji o předkolo mají přívětiví, když je po Ústí čekají pouze týmy ze spodní části tabulky. Nejproduktivnějším hráčem týmu je s 33 body Ondřej Firda.

Tým pod vedení Vladimíra Trčky drží náskok jednoho bodu na druhé Znojmo, k udržení prvního místa nesmí Ústí zaváhat a musí pokračovat v domácí neporazitelnosti.

Přijďte ústecký tým podpořit v boji o první místo tabulky, v pátek od 19:30 a v sobotu od 13:00 na Slunetě!


autor: Dominik Hrabě