Související zápas

Florbal Ústí
Start98Ústí
1:4(0:4,0:0,1:0)
so 9. 12. 2023 20:00 @ SH Jižní Město, 1. liga mužů, 18. kolo

Ústí musí navázat na výkony z posledních zápasů, v sobotu vyzve poslední Start na soupeřovo půdě

Florbal Ústí se pomalu dostalo z krize, když předvedlo dva kvalitní výkony domácím hřišti. Nejdříve se podařilo vyhrát nad čtvrtými Otrokovicemi, následně prohrálo Ústí s Tatranem Střešovice 5:6, kdy se však týmu povedlo vyhrát dvě třetiny. Na dobré výkony musí navázat tým v sobotu proti Startu, zápasy s papírově slabšími týmy však dělají hráčům problémy.

340_20231208_125432.jpg

FAT PIPE START98

Start nemá sezonu příliš dobře rozjetou, po 17 zápasech má na kontě 14 kanadských bodů a sedí tak na posledním místě tabulky. V prvním vzájemném zápase však Start Florbalu Ústí zatopil a těsně nebral body. Momentálně má Start z pěti posledních zápasů jednu výhru a čtyři porážky. Start má 22% úspěšnost přesilových her a 54% oslabení. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Matěj Netrefa s 17 body.

Florbal Ústí

Florbal Ústí odehrálo v pěti týdnech devět zápasů. Porce zápasů se projevila také na výkonnosti, kdy Ústí začalo ztrácet body a přišly prohry s Plzní, Letkou a Gullivers. V posledních dvou zápasech však vypadala ústecká hra daleko lépe. Podařilo se vyhrát nad čtvrtými Otrokovicemi a sehrát vyrovnanou partii s mistrem superligy Tatranem Střešovice. Ústí tak stále drží druhé místo tabulky. Ústeckému týmu se podařilo zrevidovat přesilovky, využilo již čtyři přesilové hry v řadě. Oslabení zůstává též pevné se 74% úspěšností. Nejproduktivnější hráč týmu je Jakub Kolstrunk s 30 body.

Zápas se odehraje v sobotu 9.12. od 20:00 na Sportovní hale Jižní Město.