Související zápas

Florbal Ústí
ÚstíZnojmo
5:4 po prodl.(1:0,2:2,1:2)
so 19. 11. 2022 17:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, 1. liga mužů, 15. kolo

Ústí vyzve v druhém zápase tohoto týdne Znojmo

Ústí prohrálo ve čtvrtek s Butchis a dnes je čeká další těžká prověrka v podobě Znojma. Aby ústecký tým zůstal na druhém místě, potřebuje nutně vyhrál za tři body. Znojmo je na sedmé pozici, naposledy porazili Klobouky 8:6. První zápas vyhrálo Ústí jednoznačně 7:2

163_20221119_143542.jpg

TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:7 Florbal Ústí

Ústí se v prvním vzájemném utkání poradilo se soupeřem jednoznačně. I když první branku vstřelil domácí, tak Ústí vstřelilo následujících pět a zápas ukontrolovalo. V utkání se pěti body blýskl Jan Sattler.

TJ Znojmo LAUFEN CZ

Znojmo si během reprezentační pauzu připsalo několik skalpů. Jako jediný tým v soutěži porazilo Znojmo první Butchis, vyšlápli si též na Hattrick Brno. Po odchodu posil ze superligy však tým zapsal tři prohry, tuto sérii přerušil ve čtvrtek výhrou v Kloboucích. Tým svojí produktivitou táhne Jiří Šrámek, ten nasbíral 26 kanadských bodů a je třetí v bodování ligy. Znojmo hraje velmi ofenzivně, vstřelilo jako třetí tým nejvíce branek.

Florbal Ústí

Ústí prohrálo šlágr kola proti pražskému týmu Butchis a ztratilo svůj náskok na třetí Brno. Tým musí začít vyhrávat, aby se na druhém místě udržel. Ústí vychází z kvalitní obrany, kdy obdrželi ze 14 zápasů 59 branek, což je druhé nejlepší počínání v lize. Florbal Ústí stále drží kvalitu v přesilovkách, kde má momentálně 40% úspěšnost. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Tomáš Pšenička s 18 body.

Zápas začíná dnes 19.11. v 17:00 na SH Sluneta!

Autor: Dominik Hrabě