Velký úspěch! Junioři vybojovali dvě výhry

Štěstí se konečně usmálo i na juniorský kádr! Z víkendových duelů si přivezli pět bodů a odrazili se tak ze dna tabulky. Jak výherní zápasy proběhly se dočtete v následujícím souhrnu.

Sobotní utkání proti Hattricku Brno bylo pro ústecké juniory splněným snem. Nejen, že si připsali své první tři body na své konto, navíc i soupeře suverénně roznesli na kopytech. V úvodu zápasu se nejprve zdálo, že se Ústí úplně nedaří, neboť byl hned v první minutě vyloučen Hrabánek. Další rána přišla v jedenácté minutě, kdy Brno otevřelo skóre. Tím ale skončila počáteční smůla domácích, kteří od toho momentu převzali hru do svých rukou!

V první periodě se díky střelám Vlacha a Hubky dostali do vedení, které udrželi až do konce. Zbytek utkání absolutně ovládli a soupeřův brankář dostával jeden gól za druhým. Zápas nakonec skončil 10:2 a junioři zaslouženě zvítězili. Hvězdou utkání byl pak zvolen již zmíněný Vlach, který dokázal vstřelit celkem čtyři branky! Domácí gólman Dobosz tým také patřičně podržel a předvedl dvacet šest zákroků. Kluci tak svůj herní víkend započali nejlépe, jak mohli.

V neděli to měli o něco těžší, protože Bulldogs o výhru opravdu bojovali. Úvodní třetinu ovládli domácí, kterým se v prvních šesti minutách podařilo vstřelit tři branky a dostat se tak do bezpečného vedení. Jejich autoři byli Tůma, Hrabánek a Matějka a Bulldogs tak měli co dohánět. Na narůstající počet branek na straně Ústí ale soupeř dokázal reagovat a po šedesáti minutách byl stav 5:5. Ani prodloužení nestačilo na určení vítěze a došlo na nájezdy. Rozhodující branku nakonec vstřelil Hrabánek, který tak navíc ještě zkompletoval hattrick a byl vybrán jako zasloužený hráč utkání!

Junioři se díky těmto zápasům konečně odrazili ze dna tabulky a se svými pěti body nyní stojí na desáté příčce tabulky. Jejich dalším soupeřem bude Česká Lípa, tak držte palce!