Související zápasy

Florbal Ústí

Velký výzva pro juniory v podobě lídra tabulky, Vítkovic! Utkají se i s FBC

Junioři se o víkendu pořádně zapotí a to proto, že je čekají dva duely s kádry z Moravskoslezského kraje. Aby toho nebylo málo, tak jeden z nich je v čele celé tabulky CE ligy. Vítkovice trůní na vrcholu a budou tak pro kluky pěkný oříšek. Utkají se i s FBC Ostrava, kteří stojí v tabulce pod Ústím.

392_20240222_195201.jpg

Play-off klepe na dveře, ale juniory ještě čekají dvě utkání v rámci základní části. Jejich soupeři budou dva kádry z Ostravy, a to FBC Ostrava v sobotu dvacátého čtvrtého února v 17 hodin a Vítkovice o den později přesně v poledne. 

FBC se nachází v tabulce pod Ústím a dělí je od sebe tři body. Kluci tak mají šanci si závěr základní části zpříjemnit výhrou. Minulý střet s FBC skončil výhrou Ústí 9:8 na nájezdy. 

Vítkovice už však budou náročnější, neboť jsou na samém vrcholu a během sezony se jim podařilo nasbírat padesát tři bodů. Ačkoli jsou ale obávaným soupeřem, juniorům se v minulém střetu podařilo Vítkovicím nasázet pět gólů! Prohráli tak za stavu 5:7, což je dobrý výkon, vzhledem k pozici soupeře. 

Obě utkání se odehrají na domácí Slunetě, tak vyražte kluky podpořit a užijte si víkend plný sportu.