Vydařený víkend mladších žáků

16. prosince se konal domácí turnaj a zároveň poslední v tomto roce mladších žáků white.

Naši chlapci se utkali se soupeři z České Lípy, Liberce a Teplic. Úvodní klání proti Liberci jsme odstartovali v 9 hodin ráno, přičemž prvních šest minut bylo plných napětí s vyrovnaným skóre 0:0, dokud Adam Kaška nezaznamenal první gól po dorážce. Do přestávky jsme si vytvořili náskok 2:1 a ve druhé půli se nám podařilo zvýšit na konečných 5:1.

Následovalo derby s Teplicemi, kde jsme dominovali po celou dobu a omezili soupeře na pouhé tři nebezpečné střely. Přesvědčivá výhra 4:0 byla důkazem naší převahy.

Ve třetím utkání proti týmu Česká Lípa White nás čekal těžší oříšek, když jsme si uvědomili, že se hraje o postup do vyšší skupiny. Po šesti minutách nepřesvědčivé hry jsme inkasovali gól, ale do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním a zlepšenou hrou. Přestože jsme byli vytlačováni, naše střelba byla neúspěšná, až do chvíle, kdy se Vojtěch Nepraš prosadil a zabezpečil tak cennou remízu 1:1.

S vědomím, že poslední zápas musíme zvítězit pro potvrzení postupu, a také s cílem darovat rodičům krásný předčasný dárek, jsme vstoupili do hry proti Česká Lípa Pink s jinou energií. Kluci ovládli hru od úvodních minut a přesvědčivě pronikali do šancí, což vyústilo v šest gólů. Pozoruhodná byla také 100% úspěšnost v přesilových hrách, kde náš tým předváděl skvělou kombinační hru. Gólman přispěl asistencí na gól Tadeáše Purkarda, který zakončil z úniku. Zápas skončil výhrou 7:2 a kluci se mohli radovat z postupu do první skupiny.