SpartaÚstí
8:4(1:2,2:1,5:1)
st 10. 1. 2024 18:30 @ Arena Barrandov, CE soutěž juniorů, 16. kolo

Vyrovnané utkání proti Spartě junioři nakonec prohráli

Ve středu 10. ledna se junioři v rámci šestnáctého kola utkali s náročným soupeřem, Spartou. Dokázali jí však dvě třetiny pořádně potrápit! Nakonec se ale z vítězství radoval právě soupeř.

Celé dvě třetiny dokázali kluci těžkému soupeři konkurovat a hráli s ním velmi vyrovnaně. V první periodě to dokonce bylo Ústí, které nejen otevřelo skóre, ale také se dostalo do vedení 2:1! Na úspěšný start junioři navázali i po přestávce, a tak se o vítězi mělo rozhodnout až ve třetí třetině.

Vyrovnaný stav 3:3 soupeř ale dokázal otočit ve svůj prospěch a nadělil juniorům celkem pět branek. Na to už kluci nedokázali reagovat a vítězství si tak připsala Sparta.

Za svůj včerejší výkon se ale ústecký kádr rozhodně stydět nemusí. Velkou oporou byl také gólman Matěj Dobosz, který se v bráně pořádně zapotil, neboť předvedl třicet pět zákroků!