Související zápasy

Florbal Ústí

Vzrůstající forma starších žákyň se projevila v České Lípě

V sobotu 25. listopadu se konal další turnaj s účastí našich starších žákyň, tentokrát v České Lípě. Poslední 2 týdny se tréninky nesly v duchu drillu a velké píle, k čemuž pomohla i skvělá docházka děvčat. Právě tento turnaj měl být první zpětnou vazbou pro holky, zda se všechna ta práce vyplatila.

334_20231129_090036.jpg

První zápas holky odehrály proti celku z České Lípy. Utkání bylo do poslední chvíle vyrovnané, plné soubojů a hezkých individuálních i týmových akcí. Bohužel se na českolipské usmálo štěstí tentokrát více a povedlo se jim procedit do branky o střelu navíc. Nic to však nemění na skvělém výkonu děvčat.

Druhý zápas byl proti výběru Chomutova, který jde považovat za jeden z těžších soupeřů. Holky se jich však nezalekly a sehrály další vyrovnané utkání. Které skončilo rozdílem dvou branek. Je však vhodné dát do porovnání 2 poslední výsledky s tímto soupeřem. Posun z 0:15 na 1:3 je obřím skokem a věříme, že dodá holkám potřebný elán a chuť se dále zlepšovat.

,,Pokud bych měl něco vypíchnout, tak se mi líbila atmosféra, která jak v týmu, tak na tribunách díky skvělým rodičům byla perfektní a velmi nám pomohla. Zároveň za zmínku stojí i pomoc zkušenějších novým děvčatům, která se s florbalem teprve pořádně seznamují, ale také chuť, dravost a odhodlání všech hráček," uvedl trenér Karel Černý.


Autor: Karel Černý