Související zápasy

Florbal Ústí

Ženám skončila sezona. Chomutov je vyřadil z play-off

Ženy se o víkendu 9. a 10. března utkaly v rámci semifinále 1. ligy žen se soupeřem z ústeckého kraje, Chomutovem. Chomutov je však v obou zápasech porazil a ženy tak v sérii prohrály 0:2, což je vyřadilo z play-off. Jejich sezona 2023/2024 je u konce.

410_20240311_145727.jpg

Chomutov je pro ženy náročnějším soupeřem, což se ukázalo i v semifinálových duelech. Při prvním střetu si soupeř hned v první třetině vytvořil třígólový náskok, který se ženám jen těžko stahoval. Rychle narůstající vedení Chomutova bylo pro ženy nezvládnutelné a duel tak nakonec skončil s větším brankovým rozdílem 5:9. Za zmínku ale jistě stojí Lada Flachsová, která třikrát překonala chomutovskou gólmanku a zkompletovala tak hattrick!

I v neděli utkání skončilo ve prospěch soupeře. Stejně jako v prvním utkání, hned v úvodu se dostal do vedení, které udržel až do samotného konce. Ženám se tentokrát podařilo skórovat dvakrát. Autorkami gólů byly Markéta Kociánová a Kateřina Šímová. Velkou oporou kádru byla i hvězda utkání v podobě brankářky Kateřiny Dlouhé. Duel skončil za stavu 2:7 a pro ústecké ženy tím tak oficiálně skončila sezona.